trm

Kaynak Masası

Detaylı bilgi için;

Modüler kaynak masaları, endüstriyel kaynak işlemlerinde kullanılan özel bir ekipmandır. Bu masalar, kaynak işlemlerinde iş parçalarının doğru konumlandırılmasını ve sabitlenmesini sağlar. Modüler kaynak masaları, özellikle farklı iş parçalarının işlenebilmesi için değiştirilebilir parçalardan oluşur. Bu sayede, farklı ölçülerdeki ve şekillerdeki iş parçalarının kaynak işlemi için uygun hale getirilmesi mümkün hale gelir.


Modüler kaynak masaları, birçok endüstriyel alanda kullanılabilir. Özellikle otomotiv, havacılık, gemi inşaatı, inşaat ve metal üretimi gibi sektörlerde sıklıkla tercih edilir. Bu masalar, farklı boyutlardaki iş parçalarının kaynak işlemlerinde hızlı ve doğru bir şekilde işlenebilmesine olanak tanır.


Modüler kaynak masalarının en önemli özellikleri arasında, değiştirilebilir parçaları sayesinde esneklik sağlaması ve farklı boyutlardaki iş parçalarının işlenebilmesine uygun olması yer alır. Ayrıca, sertifikalı ve dayanıklı malzemelerden üretilerek uzun ömürlü olması, ergonomik tasarımı sayesinde işçi sağlığı ve güvenliği açısından da avantaj sağlaması, kolay kullanımı ve bakımı da diğer önemli özellikleri arasındadır.

Kataloğu İndir

Satış temsilcileri

temel

Temel Yiğit SARI

İstanbul ve kuzey marmara satış müdürü

Beycan Haşimoğlu

Beycan HAŞİMOĞLU

Satış temsilcisi

zeynep

Zeynep EYİGÜN

Satış temsilcisi

loader