Hakkımızda

Robot dendiğinde akla gelen ilk isim olmak vizyonundan hareketle hizmet robotları ve endüstriyel robotik alanlarında farklı ürün gurupları ve bunlara ait uygulamaları aynı çatı altında sunmaktadır.

Kurucu ekibimiz 2005 yılında Türkiye'de bir ilke imza atarak, pürüzsüz yüzeylerde rahatlıkla yürüyebilen bir tırmanma robotu yaparak robotik sektörüne adım atmışlardır. Hedefimiz her an gelişen robot teknolojilerinin en yakın takipçisi olarak yaptığımız inovativ Ar-Ge çalışmaları ile ülkemizde yeni robotlar ve robotik sistemler üretip daha akıllı ve ekonomik çözümler sunmak; böylece ülkemizin dışa bağımlılığını azaltmaktır.Misyon - Vizyon

Misyonu; profesyonel bir yaklaşımla, kurumsal ve bireysel müşterilerin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru bir şekilde analiz ederek, optimum zamanda kaliteli ürün ve çözümlerle müşterilerinin vazgeçilmez çözüm ortağı olmaktır.

Vizyonu; robot denildiğinde akla gelen ilk isim olmak.Kalite Politikası

BALKAN ROBOTİK son teknolojileri kullanarak müşteri beklentileri, ihtiyaçları doğrultusunda verim arttıracak ürün ve sistemleri tasarlar, geliştirir ve üretiriz.

  • Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001:2015 standardının gereklerini yerine getirmeyi
  • Diğer yönetim sistemlerimizle bütünleşik olarak dokümante etmeyi ve sürekli iyileştirmeyi
  • İş süreçlerimizi gözden geçirerek performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımlar belirlemeyi
  • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltmeyi
  • Takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılmasını sağlamayı
  • İnovatif ve yaratıcı yaklaşımları geliştirmeyi
  • Teknik ve davranışsal yetkinlikleri arttıracak eğitimleri gerçekleştirmeyi

Amaçlarımız doğrultusunda diğer yönetim sistemlerimiz ile birlikte bütünleşik bir şekilde sektörümüzde öncü ve örnek bir kuruluş olarak çalışacağımızı TAAHHÜT EDERİZ.

loader