Balkan Robotik

Her yerde bağlanın, İstediğiniz zaman teşhis edin

H! -RMS, OT, IIoT ve AI tabanlı bir çözümdür. robot sistemi arızalarını izler ve teşhis eder robot makine verilerini toplayarak ve analiz ederek.

Balkan Robotik
Balkan Robotik

Entegre Kontrol

Bir fabrikadaki tüm robotları standart endüstriyel protokollere bağlayarak ve operasyonel durumlarını izleyerek verimli süreç yönetimi mümkündür. H! -RMS, robotlar ve süreçler için KPI tabanlı izlemeyi destekler ve veriler web ve mobil cihazlar aracılığıyla kontrol edilebilir.

Balkan Robotik

Analiz ve Teşhis

Robotlardaki anormallikler, zaman serisi teşhis verilerinin veya robottan toplanan hareket temelli verilerin bir AI algoritması kullanılarak analiz edilmesiyle tespit edilir. Analiz edilen sonuçlara göre, robotların ve kontrolörlerin bileşenlerinin sağlığının değerlendirilebilmesi için bakım ve inceleme için bir alarm verilir.

Balkan Robotik

Bakım

H! -RMS, robot sisteminin bakım geçmişini yönetir ve büyük veri analizi yoluyla sorun gidermeyi destekler. Sistem ayarları ve iş dosyası değişiklikleri, bir sorun ortaya çıktığında hızlı veri kurtarmayı sağlamak için sistematik olarak yönetilir.
Bizimle İletişime Geçin


E-mail : info@balkanrobotik.com.tr

Telefon : +0224 443 29 19 / +0543 677 07 49

Merkez Ofis : Görükle Mah. Üniversite-1. Cad. Ulutek Tek. Yaz. Gel. Mer. Sitesi A-B-C-D-E-F-H Blok No: 933/407 Nilüfer/BURSA/TÜRKİYE

Şube : Alaaddinbey Mah. 615. Sokak Prestij Plaza No:2/1-B Nilüfer/BURSA/TÜRKİYE